15 Ocak 2013 Salı

Suna Hoca'nın Çantasından Neler Çıktı?

Çantasını benden saklayamayan ilk kişi Suna Hoca oldu. Kendisi süslü bir İngilizce öğretmeni... Bilkent Üniversitesi mezunu ve peşinen söyleyim, evli : )))) Beni kırmadı, çantasına güvenerek fermuarı açtı. : ))) 

Siz Suna Hoca'nın bu kendine güvenen tavrına ve pozuna bakmayın. Fermuar açıldıktan sonra içinden çıkan muzun fotoğrafını çektirmemek için elinden geleni yaptı ama benim gibi araştırmacı bir gazeteciye engel olamadı. Sabah çantasına koyduğu muzun akşama kadar kararmasına anlam veremeyen Suna Hanım, kararmış muz yüzünden benimle bir hayli savaştı : ) 


Yanındaki Akvile... Yabancı öğretmenimiz... Soğuk görünen ama sevecen bir kız... Bir gün onun da çantasını boşaltmak kısmet olacak mı bakalım : )


Suna Hoca'nın çantasında en çok yiyecekler dikkatimi çekti. Muz başta olmak üzere, meyve suyu ve grissini... Formunu nasıl koruduğunu az çok bunlardan anlıyoruz. 


Çantadan çıkanları daha yakından görmek isterseniz, buyurun... Akvile'nin objektifinden... Facebook'ta da bahsettiğim tüm okulun merak ettiği parfüm; Madonna... Dezenfektan, anahtar, ıslak mendil, kağıt peçete, ajanda, dudak kremi... Kişisel bakım ve makyaj ürünlerinin ağırlıklı olduğunu görüyoruz.


Suna Hoca'nın çantasını çantasından başlayarak şöyle bir toparlayalım :D

Çanta: Charles & Keith... 170 TL
Cüzdan: Louis Vuitton... 396 TL .... ( Çantadan pahalı : )))))
Parfüm: Madonna-Truther Dare... ( Düğünlerinde eşinin arkadaşı hediye ettiği için fiyatını bilmiyoruz, üzgünüz : )
Şemsiye: Rossman
El Kremi: Body Shop- Mango
Far: Dior... 130 TL civarında ( Kendisi hatırlayamadı, ben araştırdım :)
Dudak Kremi: Nivea Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yukarıdaki yazıyla ilgili yorumunuzu alayım : )